DualSense Edge to udana konstrukcja, ale niektórzy zaczynają narzekać na baterię

Dziennikarze technologiczni zaczęli narzekać na stosunkowo niewielką baterię w DualSense Edge.

@ 31.01.2023, 12:09
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5

DualSense Edge to udana konstrukcja, ale niektórzy zaczynają narzekać na baterię

Niektórzy dziennikarze technologiczni i gracze rozbierają swoje kontrolery DualSense Edge i porównują baterię ze standardową z kontrolera DualSense. Rozmiar baterii z Edge’a pozostawia wiele do życzenia.

Jednym z największych zarzutów co do DuelSense Edge jest właśnie żywotność baterii. Użytkownik Twittera, firma Budd's Controllers, zajmująca się dostosowywaniem kontrolerów, opublikowała zdjęcia zdekonstruowanego DualSense Edge. Po odsłonięciu baterii każdy mógł wyraźnie zobaczyć, o ile jest mniejsza niż typowa bateria DualSense.

Oczywiście, z większą liczbą gadżetów upchniętych w DualSense Edge, jest mniej miejsca na takie rzeczy, jak duża bateria, ale jednak ta ilość gadżetów wpływa negatywnie na długość działania kontrolera.

Zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że wszystkie nowe, fajne funkcje, wymagają więcej energii. Prawdopodobnie okaże się, że będziemy ładować Edge'a częściej, niż standardowego DualSensa, o czym też wspominaliśmy w naszym teście.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosBarbarella.   @   14:06, 31.01.2023
Dziennikarze technoligiczni zajęli się rozmiarem a nie żywotnością baterii ? A to jaskiniowcy jacyś ? Dla mnie to dziennikarze neandertaltyczni .Mój szacunek do braci dziennikarskiej zmalał jeszcze bardziej .Nie umieli podłączyć i sprawdzić tej żywotności ? Fakt że wygląda na dużo mniejszą ale z waszych testów wynika że żywotność baterii co prawda jest mniejsza ale tylko o jakieś 10% .
Panowie . Rozmiar to jednak sprawa drugorzędna .Liczy się technika . Zadziorny