Kolejne Uncharted zajawiane w nowym zwiastunie PlayStation 5?

Sony przygotowało kolejną dużą kampanię marketingową, mającą na celu promocję PlayStation 5. Na zwiastunie tejże kampanii widać nowe Uncharted?

@ 30.01.2023, 16:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Kolejne Uncharted zajawiane w nowym zwiastunie PlayStation 5?

Studio Naughty Dog nie zamierza już tworzyć kolejnych odsłon serii Uncharted, o czym otwarcie mówił jeden z jego współzałożycieli. Nie oznacza to jednak, że Sony zamierza o marce zapomnieć. Wręcz przeciwnie. Najprawdopodobniej wkrótce zapowiedziana zostanie kolejna jej odsłona.

Aby uświetnić zwiększoną dostępność PlayStation 5 w sklepach, Sony wystartowało z nową kampanią marketingową, a jednym z jej elementów jest widoczny poniżej zwiastun typu live-action. Pokazuje on fikcyjne raporty z całego świata, donoszące o wydarzeniach, które mają miejsce w popularnych grach, np. God of War Ragnarok, Returnal oraz Horizon  II: Forbidden West. Na jednym z ujęć jest też coś niebywale intrygującego.

Jedna scena prezentuje coś, czego do tej pory nie zapowiedziano. Widzimy na niej młodą kobietę z pochodnią, idącą we wnętrzu mrocznej jaskini. Przed nią jest natomiast jakiś artefakt lub inny cenny przedmiot. Widzimy, jak dziewczyna odkurza tenże artefakt, a następnie na coś reaguje. Jest spora szansa, że ujęcia prezentują nam kolejną część popularnego cyklu Uncharted.

Czekamy oczywiście na konkrety, a póki co zachęcamy do zerknięcia na zwiastun.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?