Drugi sezon serialu The Last of Us powstanie

HBO zdecydowało się na kontynuowanie serialu The Last of Us. Jego fani otrzymają więc drugi sezon.

@ 30.01.2023, 15:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, ps4, ps5

Drugi sezon serialu The Last of Us powstanie

Serial The Last of Us dostępny obecnie na HBO cieszy się sporą popularnością. Nie powinno być więc zaskoczeniem, że stacja zdecydowała się na przygotowanie jego kontynuacji. Opowieść Joela i Ellie będziemy więc mogli nadal oglądać w sezonie drugim.

"Jestem zaszczycony i przytłoczony tym, jak wielu ludzi zdecydowało się obejrzeć naszą opowieść o podróży Joela i Ellie. Współpraca z Cragiem Mazinem, nasza wspaniała obsada i ekipa, a także HBO przekraczają nasze wysokie oczekiwania. Teraz mamy ogromną przyjemność zrobić to ponownie z Sezonem 2! W imieniu wszystkich w Naughty Dog oraz PlayStation, dziękujemy" - powiedział współzałożyciel Naughty Dog, Neil Druckmann.

Zadowolony z obrotu spraw jest oczywiście także Craig Mazin, który zajmuje się prowadzeniem i rozwijaniem serialu. Dziękuje on oczywiście wszystkim dotychczasowym widzom, jednocześnie zapraszając kolejnych. Ma on też nadzieję, że drugi sezon przyciągnie jeszcze większe grono widzów.

Pierwszy sezon The Last of Us ukazuje nam scenariusz oryginalnej gry, a także wydarzenia, które miały miejsce w DLC zatytułowanym Left Behind. Jeśli chodzi o sezon drugi, ma on zaprezentować wydarzenia z The Last of Us: Part II. Jako że dwójka jest znacznie bardziej rozbudowaną grą, jeden sezon będzie prawdopodobnie niewystarczający, stwierdził Mazin.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLucas-AT   @   17:54, 30.01.2023
Jeden sezon nie wystarczy. Tym bardziej, jeśli będą chcieli rozbudować wątki serafitów, WLF czy grzechotników. Do tego w grze jest duża przerwa przed ostatnim rozdziałem i ten moment też można rozbudować.