Starfield da się już w całości przejść; daty premiery wciąż brak

Wydawca nadal nie ma pewności co do tego, kiedy chciałby wydać Starfield. Pozytywne jest natomiast to, że całą grę można już przejść.

@ 30.01.2023, 14:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Starfield da się już w całości przejść; daty premiery wciąż brak

Starfield to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier bieżącego roku, nie powinno więc nikogo dziwić ogromne zainteresowanie projektem, a w szczególności jego datą premiery. Z najnowszych doniesień wynika, że Starfield mnożna już przejść od początku do końca, ale daty wciąż wydawca nie ustalił.

Na stronie CD Keys pojawiła się niedawno data premiery Starfield. Z wpisu wynikało, że tytuł pojawi się w sprzedaży dokładnie 23 marca, a na termin postanowił zareagować dziennikarz Windows Central, Jez Corden. Powołując się na "zaufane źródła", Corden stwierdził, że Starfield da się już przejść od początku do końca, ale nadal nie ma ono daty premiery. Gra jest "naprawdę ogromna, z wieloma systemami gwiezdnymi", a to oznacza, że dopieszczanie wszystkiego to "czasochłonne przedsięwzięcie".

Starfield przygotowywane jest z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S. Na razie nie ma ono daty premiery, choć mówi się o okresie letnim.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosBarbarella.   @   15:04, 30.01.2023
Data premiery nie jest aż tak istotna . Ważna jest data wydania ostatniego patcha. Zadziorny
0 kudoslogan23   @   20:17, 30.01.2023
Cytat: Barbarella.
Data premiery nie jest aż tak istotna . Ważna jest data wydania ostatniego patcha. Zadziorny
Gdzie tam patch, fani załatają a my sobie pojedziemy na wakacje, proszę wydawać, już teraz itd.