Tryb Nowa Gra Plus w remaku Dead Space to sekretne zakończenie

Jeśli zdecydujecie się na dwukrotne przejście Dead Space Remake, za drugim razem możecie ujrzeć sekretne zakończenie.

@ 27.01.2023, 11:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Tryb Nowa Gra Plus w remaku Dead Space to sekretne zakończenie

Studio Motive postanowiło zaznaczyć ponownie, że remake Dead Space oferuje tryb Nowa Gra Plus. Jest on dostępny od premiery, czyli zasadniczo od dziś. Ekipa postanowiła jednocześnie zdradzić pewną ciekawostkę związaną z tym modelem zabawy. Informacje napływają do nas za sprawą Twittera.

Deweloperzy ujawnili, że jesli zdecydujemy się drugi raz przejść Dead Space Remake, możemy ujrzeć sekretne zakończenie. Podczas zabawy będziemy się też musieli zmierzyć z całkiem nowym wariantem neokromorfów (zwanych fantomami), a także pozyskamy pancerz 6. poziomu.

Na Twitterze nie pojawiły się oczywiście żadne szczegóły na temat zakończenia, ale jeśli chodzi o inne nowe elementy, najpewniej wkrótce wszystko stanie się jasne, gdy gracze zaczną publikować własne materiały z gry. Jak tylko pojawią się nowe szczegóły, będziemy Wam je przekazywać.

Dead Space Remake dostępny jest w sprzedaży od dziś. Nabędziecie je na PC, Xboksach Series X|S oraz PlayStation 5. Jeśli rozważacie zakup wersji dla blaszaków, koniecznie zerknijcie na jej wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   12:32, 27.01.2023
Już normalny new game plus był wart ogrania, a tu jeszcze dorzucili coś ekstra, będzie grane Szczęśliwy
0 kudosBarbarella.   @   15:39, 27.01.2023
Ee tam .Sekretne zakończenie .Dwa razy mam przechodzić grę tylko po to żeby zobaczyć coś co na You Tubie będzie . Konsternacja