Atomic Heart otrzymało złoty status

Wygląda na to, że prace nad Atomic Heart zostały ukończone, a gra otrzymała złoty status.

@ 26.01.2023, 14:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Atomic Heart otrzymało złoty status

Atomic Heart powstawało przez długi czas. Wreszcie jednak prace nad przedsięwzięciem zostały ukończone, a w efekcie niebawem trafi ono do sprzedaży. Deweloperzy informują, że Atomic Heart zostało "ozłocone", co oznacza, że jest gotowe do tego, by zagościć na wirtualnych i fizycznych półkach sklepowych.

Atomic Heart zapowiedziano w 2017 roku. To pierwszoosobowa strzelanka z elementami RPG, której akcja toczy się w ZSRR, tyle że w alternatywnej rzeczywistości. Rzeczywistości, w której znaczące postępy poczyniono w robotyce. Bez zaskoczenia, sztuczna inteligencja się buntuje, a zadaniem naszego bohatera, agenta KGB o imieniu Nechaev, jest zaprowadzenie początku.

Premierę Atomic Heart zaplanowano na 21 lutego, a grać będziemy wówczas na PC, Xboksach oraz PlayStation. Z tego, co do tej pory ujawniono, zaoferuje ono około 20 godzin zabawy, a w przypadku konsol obecnej generacji grać będziemy w 4K oraz przy 60 klatkach na sekundę.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   15:23, 26.01.2023
Zawsze marzyłam o tym żeby zostać agentem KGB .A na koniec gry zostanę prezydentem ? No to będzie się działo . Ale łatwo pewno nie będzie , rosyjscy deweloperzy potrafią dać w kość.