Minecraft: Legends z datą premiery i na nowym zwiastunie

W sieci pojawił się nowy materiał promujący Minecraft: Legends.

@ 26.01.2023, 13:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Minecraft: Legends z datą premiery i na nowym zwiastunie

Podczas wczorajszej transmisji Microsoftu i Bethesdy, mogliśmy zobaczyć kilka interesujących gier, w tym m.in. Minecraft Legends. Jeśli na przedsięwzięcie czekacie, koniecznie zerknijcie na najnowszy gameplay. Zapamiętajcie też datę premiery.

Minecraft Legends dostępne będzie w sprzedaży od 18 kwietnia bieżącego roku. Zaoferuje ono m.in. tryb PvP, w którym gracze będą dzielić się surowcami, a podczas zabawy przyjmować odmienne role, jak gromadzenie, budowanie itd. Niektórzy będą też eksplorować świat w poszukiwaniu cennych przedmiotów. Co ważne, miejscówki będą generowane proceduralnie, aby zabawa była inna przy każdym podejściu.

Finałem całej tej eksploracji oraz rozwoju będzie szturm na bazę przeciwnika. Ta może mieć oczywiście obrońców oraz rozmaite umocnienia, które na pewno nie ułatwią ataku. Pomocne będą tu rzecz jasna różne rodzaje wyposażenia, w tym nawet wyrzutnie kamieni.

Minecraft Legends dostępne będzie na PC, Switchu, Xboksach oraz PlayStation. Jego premiera, jak wspomniałem, zaplanowana została na 18 kwietnia.


Sprawdź także:
Minecraft: Legends

Minecraft: Legends

Premiera: 18 kwietnia 2023
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Minecraft: Legends to gra strategiczna z elementami RPG i akcji (strategiczna gra akcji), której akcja osadzona została w niebywale popularnym, "klockowym" uniwersum. Za ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?