The Elder Scrolls Online - rozszerzenie Necrom ujawnione przez Bethesdę

The Elder Scrolls Online: Necrom to najnowsze rozszerzenie do znanego i lubianego MMORPG.

@ 26.01.2023, 12:18
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

The Elder Scrolls Online - rozszerzenie Necrom ujawnione przez Bethesdę

Zenimax Online Studios w końcu ogłosiło najnowszy rozdział The Elder Scrolls Online podczas prezentacji Xboksa i Bethesdy, która miała miejsce wczoraj. Nadchodzące DLC będzie zatytułowane Necrom i zostało określone przez szefa studia, Matta Firora, jako „jedna z najlepszych aktualizacji gry w historii”.

The Elder Scrolls Online: Necrom zostanie wydane 5 czerwca 2023 na komputery PC/Mac, a wersje na konsole pojawią się 20 czerwca 2023 roku. Podobnie będzie dostępny w ramach Game Pass dla tych, którzy subskrybują popularną usługę gier wideo firmy Microsoft.

Matt Firor wspomniał również podczas pokazu, że akcja Necrom będzie się toczyć we wschodnim Morrowind, czego najwyraźniej „nie widziano w grze Elder Scrolls od 1994 roku”. Tutaj będzie można spotkać kilka znanych postaci, w tym Daedrycznego Księcia, Hermaeusa Morę.

Na kanale YouTube Bethesdy możecie zobaczyć naprawdę dużą prezentację tego rozszerzenia. Jak widać The Elder Scrolls Online nadal jest rozwijane i wszystko wskazuje na to, że taki stan rzeczy jeszcze przez pewien czas potrwa.


Sprawdź także:
The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online

Premiera: 04 kwietnia 2014
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

The Elder Scrolls Online to stworzona przez Zenimax Online Studios gra typu MMORPG, osadzona w krainie Tamriel, znanej wszystkim fanom marki The Elder Scrolls.Gracz trafi...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   16:03, 26.01.2023
Zastanawiałam się nad tymi Scrollsami . Jeszcze nie grałam w nic onlinowego , rozgrywka tutaj nawet by mi odpowiadała .No ale razem ze wszystkimi dodatkami to pewno fajnie kosztuje .