Studio 343 Industries nadal będzie opracowywać gry z serii Halo

W obliczu zwolnień w Microsofcie gracze obawiali się o swoją ulubioną markę i jej przyszłość.

@ 25.01.2023, 12:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Studio 343 Industries nadal będzie opracowywać gry z serii Halo

Pisaliśmy ostatnio o tym, że przez Microsoft przetoczy się fala zwolnień, w wyniku której z pracą pożegna się nawet 10 tysięcy osób. Redukcje dotkną nie tylko sam Microsoft, ale również studia należące do korporacji, czyli między innymi 343 Industries oraz Bethesdę. Gracze zaczęli się zastanawiać w jaki sposób wpłynie to na ich ulubione gry.

Ze względu na powyższe, ekipa 343 Industries odpowiedzialna za serię Halo postanowiła zabrać głos w sprawie i zdementować wszelkie plotki dotyczące tego, że nie będzie się już cyklem zajmować. Z krótkiego oświadczenia wynika, że deweloperzy nadal będą rozwijać uniwersum Halo, zarówno jeśli chodzi o gry dla jednego gracza, jak i tytuły nastawione na multiplayer.

"Halo i Master Chief zostają. 343 Industries będzie kontynuowało tworzenie gier Halo teraz i w przyszłości, włączając w to epickie opowieści, multiplayer oraz wszystko to, co czyni Halo wspaniałym".

Ostatnia gra z serii Halo to Halo Infinite. Projekt nie zyskał poklasku na jaki liczyli deweloperzy, ale mimo to cieszy się sporą popularnością. Z tego względu zapowiedziano nową zawartość. Ma się ona ukazać w nadchodzących miesiącach, a pobierzemy ją na PC oraz Xboksach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?