Premiera The Lord of the Rings: Gollum pomiędzy kwietniem, a wrześniem 2023 roku

The Lord of the Rings: Gollum nadal nie ma daty premiery, ale pojawiają się informacje o tym, że może ona nastąpić w okresie wiosenno-letnim.

@ 24.01.2023, 19:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Premiera The Lord of the Rings: Gollum pomiędzy kwietniem, a wrześniem 2023 roku

Premiera The Lord of the Rings: Gollum była przesuwana już kilkukrotnie. Efekt jest taki, że nadal nie wiemy kiedy projekt pojawi się w sklepach. Pewnym światełkiem w tunelu jest raport firmy Nacon, za sprawą którego poznaliśmy przybliżoną datę wydania gry.

Okazuje się, że The Lord of the Rings: Gollum prawdopodobnie pojawi się w sprzedaży w okresie pomiędzy kwietniem, a wrześniem 2023 roku. Będzie ono wówczas dostępne dla posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol poprzedniej i obecnej generacji. Jako że termin jest nieoficjalny, na razie warto podejść do niego sceptycznie.

The Lord of the Rings: Gollum to przygodowa gra akcji od studia Daedalic Entertainment, do tej pory znanego z przede wszystkim klasycznych przygodówek pokroju serii Deponia, której są autorami. W grze wcielamy się w postać tytułowej postaci z uniwersum Władców Pierścieni, mierząc się z licznymi dylematami moralnymi.

Historia The Lord of the Rings: Gollum krąży wokół tytułowej postaci. W grze Daedlic Entertainment przedstawiona nieco inaczej niż w filmach w reżyserii Petera Jacksona - Smaegol, bo takie określenie również się spotyka, nie jest pokracznym i niskim stworzeniem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?