Znany insider słyszy częściej o PS6 niż PS5 Pro

PlayStation 5 Pro może w ogóle nie powstać. Tak przynajmniej uważa Tom Henderson.

@ 24.01.2023, 18:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Znany insider słyszy częściej o PS6 niż PS5 Pro

Wielu fanów PlayStation zastanawia się na pewno kiedy Sony zapowie dopasioną wersję PlayStation 5, najprawdopodobniej zwaną PlayStation 5 Pro. Jak się jednak okazuje, Japończycy mogą w ogóle nie myśleć o tego typu sprzęcie. Znany insider twierdzi, że więcej słyszy pogłosek dotyczących PS6 niż PS5 Pro.

Tom Henderson opublikował na Twitterze wpis, w którym czytamy, że od jakiegoś czasu docierają do niego plotki dotyczące PlayStation 6. Nic kompletnie natomiast nie słyszał o PlayStation 5 Pro. Mówi się jedynie o nowym modelu pozbawionym napędu optycznego, a umożliwiającym jego dołączanie.

Henderson napisał też co nieco na temat nadchodzącego wariantu PS5, który w jego opinii nie będzie się znacząco różnił wyglądem od tego, co znamy w tym momencie. Wiadomo, że nie mamy do czynienia z informacjami oficjalnymi, ale najczęściej plotki od Hendersona znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?