Forspoken dostępne w sprzedaży; jest też demo PC

Najnowsza gra Square Enix jest już dostępna w sklepach. Nabędziecie ją na PC i PS5.

@ 24.01.2023, 16:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

Forspoken dostępne w sprzedaży; jest też demo PC

Forspoken to nowa gra Liminous Productions, której wydania podjęło się Square Enix. Projekt dostępny jest od dziś w sprzedaży, a jeśli zdecydujecie się na jego zakup, wybrać możecie spośród dwóch platform sprzętowych: komputerów osobistych oraz konsol PlayStation 5.

Główną bohaterką Forspoken jest Frey Holland. Dziewczyna mieszka w Nowym Jorku, gdy nagle przeniesiona zostaje do tajemniczej krainy Athia. Świat ten, niegdyś piękny i spokojny, obecnie targany jest przez konflikty. Protagonistka musi - korzystając z magii - przywrócić w Athii porządek, a jako że mamy do czynienia z grą RPG, podróż do celu będzie długa i pełna niebezpieczeństw.

Jeśli rozważacie zakup Forspoken, koniecznie pamiętajcie o tym, że możecie sprawdzić je na własną rękę. Zarówno na PlayStation 5, jak i na PC (od dziś) dostępna jest edycja demonstracyjna. Zaciągniecie ją w pełni za darmo i sprawdzicie fragment całej opowieści. W przypadku zainteresowania wersją PC, koniecznie zerknijcie też na jej - dość spore - wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Forspoken

Forspoken

Premiera: 24 stycznia 2023
PC, PS5

Forspoken to przygodowa gry akcji z wyraźnymi elementami jRPG osadzona w autorskim świecie fantasy. Za projekt odpowiada studio Luminous Productions złożone z ludzi pracu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?