Life is Strange 2 trafi na Nintendo Switch

Uznane i lubiane Life is Strange 2 trafi ostatecznie na konsolę Nintendo Switch.

@ 24.01.2023, 13:55
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
switch

Life is Strange 2 trafi na Nintendo Switch

Opracowana przez Dontnod Entertainment i wydana przez Square Enix gra zostanie wydana na konsolę Nintendo Switch już 2 lutego tego roku.

Co więcej, można ją już zamawiać w przedsprzedaży w Nintendo eShop, a nawet zobaczyć zwiastun zapowiadający edycję na konsolę Nintendo Switch.

Gra przygodowa, pierwotnie publikowana epizodycznie na PC, konsole PlayStation i Xbox w latach 2018-2019. Teraz wreszcie trafi na sprzęt Nintendo, co na pewno ucieszy wielu fanów. Warto też podkreślić, że projekt zdobył niezłe oceny, a jego średnia na Metacritic to 78/100.

Seria zadebiutowała na urządzeniach przenośnych, gdy Life is Strange True Colors, zostało wydane na Switcha w grudniu 2021 roku.

Kolekcja Life is Strange Remastered, która zawiera remastery oryginalnej gry i jej prequela Life is Strange: Before the Storm, została wydana na PS4, Xbox One, PC i Stadia w lutym 2022, zanim ostatecznie trafiła na Switcha we wrześniu ubiegłego roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?