Wo Long: Fallen Dynasty na kolejnym gameplayu

W sieci pojawił się jeszcze jeden gameplay z Wo Long: Fallen Dynasty. Tym razem z obszaru w środkowej części gry.

@ 20.01.2023, 13:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Wo Long: Fallen Dynasty na kolejnym gameplayu

Niektóre redakcje od jakiegoś czasu publikują kolejne materiały ukazujące rozgrywkę w Wo Long: Fallen Dynasty. Tym razem gameplay przygotowała redakcja IGN, a przedstawia on fragment gameplayu mniej więcej w połowie wątku fabularnego.

Obszar, w którym toczy się akcja nazwano Hulaoguan Pass. To pokryte śniegiem tereny, w których oczywiście nie brakuje przeciwników, z którymi gracz musi się zmierzyć. Podczas pojedynków na szczęście korzystać możemy z szerokiego wachlarza wyposażenia, znacząco ułatwiającego eliminowanie wrogów.

Na filmie widzimy też pojedynek z jednym z bossów, a konkretniej oponentem zwanym Hua Xiong. Aby go pokonać grający musi korzystać z magii, bloków, kontrataków oraz wielu rodzajów broni. Starcie jest szybkie i dynamiczne. Wszystko wskazuje więc na to, że niełatwe.

Premierę Wo Long: Fallen Dynasty zaplanowano na 3 marca, a grać będziemy wówczas na PC, Xboksach oraz PlayStation. Gra od dnia debiutu dostępna będzie w Game Passie.


Sprawdź także:
Wo Long: Fallen Dynasty

Wo Long: Fallen Dynasty

Premiera: 03 marca 2023
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Wo Long: Fallen Dynasty to RPG akcji utrzymane w formacie zbliżonym do gatunku soulslike, którego autorami są projektanci ze studia Team Ninja - autorzy m.in. serii NiOh,...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?