The Callisto Protocol otrzymało tryb Nowa Gra Plus

The Callisto Protocol zostało zaktualizowane, a patch wprowadził do gry m.in. tryb Nowa Gra Plus.

@ 20.01.2023, 12:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

The Callisto Protocol otrzymało tryb Nowa Gra Plus

The Callisto Protocol nie okazało się tak dobrym survival horrorem, jak wynikało z zapowiedzi i prezentacji. Zamiast objawienia, dostaliśmy przeciętniaka, który raczej nie spełni oczekiwań wielu fanów gatunku. Osoby, którym jednak się podoba, będą miały zachętę do tego, by zagrać więcej niż jeden raz.

Z ostatnich raportów firmy K-Odyssey wynika, że The Callisto Protocol raczej nie sprzedaje się tak dobrze, jak pierwotnie zakładano. Ten kosztujący ponad 164 mln dolarów tytuł rozszedł się do tej pory prawdopodobnie w nakładzie około 2 mln egzemplarzy, zamiast prognozowanych 5 mln, ale mimo to deweloperzy ciągle go rozwijają.

W sieci pojawiła się właśnie kolejna aktualizacja gry, wprowadzająca do niej sporo mniejszych i większych poprawek, a także tryb Nowa Gra Plus. Jeśli zdecydujemy się na jej odpalenie, zachowamy wszelkie upgrady oraz wyposażenie, a otrzymamy je podczas wizyty w pierwszej Kuźni. 

Jeśli gracie, pamiętajcie o naszym w pełni darmowym poradniku. Planując zakup zerknijcie natomiast na wymagania sprzętowe, jeżeli preferujecie zabawę na blaszakach.


Sprawdź także:
The Callisto Protocol

The Callisto Protocol

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS5, XBOX X/S, PS4, XBOX ONE

The Callisto Protocol to survival horror z elementami akcji osadzony w futurystycznej przyszłości. Za projekt odpowiada debiutanckie Striking Distance Studios, złożone cz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?