Wo Long: Fallen Dynasty na zwiastunie fabularnym

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy, promujący Wo Long: Fallen Dynasty. Tym razem deweloperzy przybliżają nam wątek fabularny gry.

@ 18.01.2023, 13:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Wo Long: Fallen Dynasty na zwiastunie fabularnym

Wo Long: Fallen Dynasty dostępne będzie w sprzedaży na początku marca bieżącego roku, a jeśli czekacie na tego ciekawie zapowiadającego się przedstawiciela gatunku soulslike, to mamy dobre wieści. W sieci pojawił się właśnie interesujący zwiastun fabularny projektu.

Akcja Wo Long: Fallen Dynasty toczy się w erze Trzech Królestw. W centrum wydarzeń jest Imperium Han, a opowieść kręci się dookoła tajemniczego eliksiru, który prawdopodobnie jest kluczem do nieśmiertelności. Gracz musi oczywiście rozwiązać tę tajemnicę, co łatwe nie będzie.

Wo Long: Fallen Dynasty, podobnie jak poprzednie gry Team Ninja, jest przedstawicielem gatunku souslike. W przeciwieństwie do NiOh mamy tu jednak bardziej zręcznościowy system walki, w którym najważniejsza jest dynamika pojedynków oraz zręczność grającego.

Premiera Wo Long: Fallen Dynasty zaplanowana została na 3 marca, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Tytuł dostępny będzie w dniu premiery w usłudze Game Pass na PC oraz Xboksach.


Sprawdź także:
Wo Long: Fallen Dynasty

Wo Long: Fallen Dynasty

Premiera: 03 marca 2023
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Wo Long: Fallen Dynasty to RPG akcji utrzymane w formacie zbliżonym do gatunku soulslike, którego autorami są projektanci ze studia Team Ninja - autorzy m.in. serii NiOh,...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?