Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna w planie wydawniczym firmy Cenega

Cenega zajmie się wydaniem pudełkowym Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji przeznaczonej dla konsol obecnej generacji.

@ 16.01.2023, 13:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5, xbox x/s

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna w planie wydawniczym firmy Cenega

Wiedźmin 3: Dziki Gon zostało niedawno zaktualizowane do wersji 4.0, a nowa aktualizacja wprowadziła natywne wsparcie dla konsol obecnej generacji. W efekcie dzieło CD Projekt RED prezentuje się lepiej i wykorzystuje wiele nowoczesnych metod generowania obrazu. Jeśli chcielibyście wydanie to posiadać w wersji pudełkowej, będziecie mogli je niebawem nabyć.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna pojawi się w rodzimych sklepach za sprawą firmy Cenega, a premierę zaplanowano na 26 stycznia. Co ważne, zawiera on nie tylko podrasowaną "podstawkę", ale także dwa fabularne rozszerzenia, czyli Serca z Kamienia oraz Krew i Wino. Oba DLC znacząco rozbudowują grę, oferując po kilkadziesiąt godzin dodatkowej zabawy.

Pamiętajcie, że Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna dostępna będzie w sprzedaży od 26 stycznia. Kupicie ją na PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S. Możecie też oczywiście dokonać darmowej aktualizacji już posiadanego egzemplarza z PS4 lub Xboksa One. Patch 4.0 zaciągniecie także na PC.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?