Plotka: Nową markę sci-fi od Sony opracowuje People Can Fly

Polskie studio prawdopodobnie współpracuje z jedną z wewnętrznych ekip Sony.

@ 12.01.2023, 13:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Plotka: Nową markę sci-fi od Sony opracowuje People Can Fly

Pisaliśmy niedawno o tym, że Sony przygotowuje prawdopodobnie jakąś nową markę w klimatach science-fiction. Z najnowszych doniesień w temacie wynika, że za projektem stoi polskie studio People Can Fly, czyli ekipa odpowiedzialna m.in. za całkiem udane Outriders. Wspiera je natomiast wewnętrzne studio Japończyków, XDev.

Za nowe - niepotwierdzone - informacje w temacie odpowiada jeden z użytkowników forum ResetEra. Na filmie ukazującym nowy projekt, który wyciekł do sieci nieco wcześniej, zauważył on słowo "RED" w prawym dolnym rogu ekranu. Dlaczego to jest istotne? Dlatego, że People Can Fly potwierdziło jakiś czas temu, że pracuje nad grą kodowo zwaną "RED".

Doniesienia zdają się być bardzo realne, albowiem People Can Fly ma spore doświadczenie w shooterach i grach akcji różnej maści. Możliwe, że to właśnie z Polakami firma Sony postanowiła połączyć siły. Na razie jednak nie ma się co emocjonować, albowiem wciąż brakuje oficjalnych informacji w temacie. Jak tylko się takowe pojawią, będziemy Was informować.

Na koniec wspomnę jeszcze, że People Can Fly przygotowuje w tym momencie co najmniej dwie gry. Prócz prawdopodobnego projektu dla Sony, opracowuje ono także Project Dagger, który pierwotnie był przygotowywany dla Take-Two.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   22:03, 14.01.2023
Japończycy ostatnio lubią i cenią naszych deweloperów .