Dead Space Remake na zwiastunie premierowym

W sieci pojawił się zwiastun przygotowany z okazji nadchodzącego debiutu Dead Space Remake. Koniecznie na niego zerknijcie, jeśli zamierzacie grać.

@ 12.01.2023, 11:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Dead Space Remake na zwiastunie premierowym

Remake pierwszego Dead Space to prawdopodobnie jedna z najważniejszych premier stycznia. Jeśli czekacie na nowe dzieło studia Motive, koniecznie zerknijcie poniżej. Deweloperzy przygotowali bowiem efektowny zwiastun premierowy, mający nam przypomnieć o nadchodzącym debiucie.

Zwiastun stanowi swoiste wprowadzenie do gry. Widzimy, jak bohater, Isaac Clarke oraz załoga jest statku, przybywają na pokład Ishimury, by wykonać niezbędne naprawy. Sytuacja oczywiście błyskawicznie się komplikuje, gdy wychodzi na jaw, że stacja opanowana jest przez krwiożercze nekromorfy.

Premierę Dead Space Remake zaplanowano na 27 stycznia, a grać będziemy wówczas na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S. Remake to oczywiście zbudowany od nowa projekt, wykorzystujący założenia oraz fabułę oryginału. Twórcy wprowadzili też garść zmian, aby nowa "jedynka" lepiej pasowała do dwóch pozostałych odsłon.


Sprawdź także:
Dead Space Remake

Dead Space Remake

Premiera: 27 stycznia 2023
PC, PS5, XBOX X/S

Dead Space Remake to odświeżenie pierwszej części kultowego trzecioosobowego shootera w klimatach horroru od studia Visceral Games z 2008 roku. Za projekt odpowiada jedna...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   22:32, 13.01.2023
Wow. Super to wygląda. Aż mi się zachciało zagrać znowu w jedynkę