SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake - nowy zwiastun pokazuje obsadę

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy, promujący SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake. Tym razem deweloperzy chcą nam pokazać obsadę gry.

@ 11.01.2023, 15:12
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake - nowy zwiastun pokazuje obsadę

Już niebawem w sprzedaży pojawi się kolejna przygoda słynnego SpongeBoba Kanciastoportego. THQ Nordic i Purple Lamp Studios przygotowują się do premiery SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake, a efektem tego jest widoczny poniżej materiał filmowy. Deweloperzy prezentują nam za jego pomocą obsadę.

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake to mnóstwo znanych i lubianych przez fanów postaci, choć będą oczywiście również całkiem nowe. Prezentację tych znanych i lubianych znajdziecie na poniższym filmie. Twórcy gry chcą, abyśmy zobaczyli ile pracy włożono w to, aby każdy bohater wyglądał i brzmiał należycie.

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake zadebiutuje pod koniec miesiąca, a dokładnie 31 stycznia. Będzie ono dostępne na PC, PS4, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Na razie wydawca nie planuje natywnego wsparcia konsol obecnej generacji, ale oczywiście gra na PS5 i XSX będzie możliwa za sprawą wstecznej kompatybilności.


Sprawdź także:
SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake

Premiera: 31 stycznia 2023
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

SpongeBob Kanciastoporty: The Cosmic Shake to przygodowa gra akcji z elementami platformowymi oraz zręcznościowymi, której akcja osadzona została w popularnym uniwersum z...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?