The Last of Us to skarbnica opowieści

Deweloperzy najprawdopodobniej powrócą jeszcze do niebywale popularnego cyklu.

@ 09.01.2023, 13:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, ps4, ps5

The Last of Us to skarbnica opowieści

Studio Naughty Dog nie zamierza rezygnować z jednej ze swoich najważniejszych marek. Mimo że do tej pory nie zapowiedziano oficjalnie kolejnej odsłony serii The Last of Us, możemy się nastawić na to, że takowa powstanie, to kwestia czasu. Neil Druckmann z Naughty Dog przyznał bowiem, że w tym uniwersum jest jeszcze wiele opowieści do przedstawienia.

Druckmann rozmawiał niedawno z redakcją Hollywood Reporter, a podczas wywiadu wskazał na to, że prawdopodobnie powrócimy jeszcze do uniwersum The Last of Us. W opinii dewelopera "jest w nim więcej historii do opowiedzenia". Co ciekawe, już wcześniej Druckmann przyznał, iż ma zarys ewentualnego scenariusza części trzeciej.

Na oficjalną zapowiedź przyjdzie nam oczywiście poczekać, a póki co trzeba jeszcze nadmienić, że The Last of Us cieszy się ogromną popularnością wśród graczy. Do tej pory rozeszło się już ponad 37 milionów pudełek z grami z tego uniwersum, a żeby było ciekawiej, niebawem na HBO Max pojawi się serial związany z cyklem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?