Wiemy kiedy zadebiutuje pudełkowe wydanie next-genowej wersji Wiedźmin 3: Dziki Gon

CD Projekt RED nie ma jeszcze konkretnej daty premiery, ale przybliżona też na pewno ucieszy wielu graczy.

@ 09.01.2023, 13:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5, xbox x/s

Wiemy kiedy zadebiutuje pudełkowe wydanie next-genowej wersji Wiedźmin 3: Dziki Gon

Mniej więcej w połowie grudnia w sieci pojawiła się next-genowa aktualizacja Wiedźmin 3: Dziki Gon. Deweloperzy zapowiedzieli wówczas także wydanie pudełkowe, choć szczegóły na jego temat mieliśmy otrzymać nieco później. Wreszcie nadszedł ten moment.

CD Projekt RED, reagując na przecieki, które pojawiły się w sieci, przygotował oświadczenie dla Insider Gaming, w którym czytamy, że pudełkowa wersja Wiedźmin 3: Dziki Gon na PS5 oraz Xboksach Series X|S dostępna będzie w sprzedaży pod koniec stycznia.

"CD Projekt RED planuje pudełkową premierę Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna na końcówkę stycznia 2023 roku. Będzie ono dostępne zarówno na PlayStation 5, jak i Xboksach Series X. W pudełku znajdziecie płytę zawierający bazową grę, a także rozszerzenia Serca z Kamienia oraz Krew i Wino".

Jeśli chodzi o cenę, na razie takowej nie ujawniono. Ma być ona bowiem zależna od poszczególnych sprzedawców oraz obszarów, na których się znajdujemy.


Sprawdź także:
Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Premiera: 14 grudnia 2022
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH, PS5, XBOX X/S

Wiedźmin 3: Dziki Gon to wieńcząca trylogię polskiego studia CD Projekt RED odsłona serii gier cRPG akcji oparta na prozie Andrzeja Sapkowskiego pod tym samym tytułem. Za...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:51, 09.01.2023
Najniższa oferta jaką znalazłem to za 159zł. Ale dziwne jest to, że zniknęła informacja o fizycznych dodatkach do gry. Wcześniej widziałem wzmiankę o chociażby mapie czy naklejkach w pudełku z grą.