Garść doniesień na temat nowego shootera od Sony

Sony przygotowuje trzecioosobową grę akcji. Na razie detale na jej temat są jednak skromne.

@ 09.01.2023, 12:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Garść doniesień na temat nowego shootera od Sony

Sony wydało już większość zapowiedzianych kilka lat temu gier i w tym momencie nie sposób powiedzieć czym dokładnie zajmują się należące do korporacji studia. Oficjalnych informacji brak, ale to nie oznacza, że nie mamy rozmaitych przecieków.

Jakiś czas temu w sieci pojawił się krótki materiał filmowy, prezentujący bardzo wczesną wersję niezapowiedzianej nowej marki PlayStation, będącej trzecioosobową strzelanką RPG w klimatach science fiction. Projekt wykorzystywać ma podobno silnik Unreal Engine 5, a za jego powstanie odpowiada europejskie studio XDev. Teraz, za sprawą ResetEra, docierają do nas nowe informacje.

Na wspomnianym forum pojawił się wpis skomponowany przez znanego leakera, Dusk Golema. Uważa on, że klip, do którego link znajdziecie powyżej, pochodzi z dość wczesnej wersji gry, a obecnie jest ona już dalece bardziej rozwinięta. Uważa on ponadto, że projekt ten nie ma jeszcze nawet przybliżonej daty premiery, dlatego nie pojawia się w żadnych dokumentach Sony.

Kiedy dostaniemy coś więcej? Na razie nie sposób powiedzieć. Miło natomiast wiedzieć, że Sony nadal inwestuje w nowe marki.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:43, 09.01.2023
I ten śmieszny tytuł nadany przez ludzi Gears of Effect. Sony przydałaby się własna strzelanka trzecio czy pierwszoosobowa biorąc pod uwagę, że wszystko wskazuje na to, że nie mają zamiaru remasterować swoich starych serii.