Czy właśnie poznaliśmy datę premiery Hellblade II?

Wszystko wskazuje na to, że na Hellblade II będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

@ 03.01.2023, 12:04
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox x/s

Czy właśnie poznaliśmy datę premiery Hellblade II?

Na podstawie najnowszych informacji ujawniono rzekomą datę premiery Hellblade II i Avowed od Xbox Game Studios.

Według użytkownika Twittera o pseudonimie Sn0w1n, który jest znany z dzielenia się przeciekami i plotkami z branży gier wideo, data premiery Hellblade II jest ustalona na koniec 2023 roku, a Avowed zadebiutuje w 2024 roku.

Insider ujawnia również, że jest w „100%” pewien co do okresu wydania obu tytułów, pod warunkiem, że nie wydarzy się coś zupełnie nieoczekiwanego w trakcie.

W zeszłym miesiącu ten sam informator twierdził, że w Xboksie toczyły się poważne rozmowy na temat tego, czy wydać zarówno Hellblade II, jak i Avowed w odstępie 2-3 miesięcy od siebie. Jednak teraz twierdzi, że rozmowy zakończyły się tym, że Hellblade 2 zostanie wydane jako pierwsze na kilka miesięcy przed kolejną grą Xbox Game Studios.

Całość wydaje się być bardzo prawdopodobna, choć na razie konkretów niestety brak. Mimo to warto czekać na drugą odsłonę Hellblade, która z pewnością będzie mrocznym i oryginalnym doświadczeniem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   18:07, 03.01.2023
No będę czekać. Lubię mroczne dołujące klimaty .Jedynka nie wykończyła mnie psychicznie ale fizycznie bo kciuk sobie obtarłam od wciskania klawisza bloku.
0 kudosshuwar   @   08:43, 04.01.2023
No długo tworzy się da gra. Czekamy zatem.

@Barb: o... grałaś. I jak? Jak wrażenia emocjonalne?
1 kudosBarbarella.   @   10:39, 04.01.2023
Wrażenia emocjonalne bardzo na plus . Może coś ze mną nie tak bo potrafiłam mocno wczuć się w bohaterkę gry .W jej psychikę. Chorą psychikę. Genialnie to zrobili . Tak że mimo iż gamepleyowo gra się nade mną znęcała , ginęłam często gęsto to nie było mowy żebym zrezygnowała. Uśmiech