Premierę Redfall zaplanowano na początek maja?

Ciekawe wieści docierają do nas, jeśli chodzi o grę Redfall. Jej premiera nie jest jakoś szczególnie odległa.

@ 02.01.2023, 14:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Premierę Redfall zaplanowano na początek maja?

Studio Arkane, należące do Bethesdy, pracuje obecnie nad całkiem intrygującym Redfall. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, jest spora szansa na to, że projekt pojawi się w sprzedaży z początkiem maja bieżącego roku, choć oficjalnego potwierdzenia tych doniesień brak.

Redfall pierwotnie miało trafić w ręce graczy latem 2022 roku, ale twórcy zdecydowali się premierę przesunąć na pioerwszą połowę roku 2023. Nie poznaliśmy wówczas bardziej konkretnego terminu, ale z nowego raportu wynika, że chodzi o maj.

Pierwsze wzmianki o premierze pojawiły się na Twitterze, a odpowiadał za nie Okami13_. Następnie doniesienia potwierdził dziennikarz Windows Central, Jez Corden. W opinii obu insiderów, Redfall celuje w pierwszy tydzień maja 2023 roku po tym, jak został wewnętrznie opóźniony o około 6 tygodni. Co ciekawe, osoby, które zdecydują się nabyć wydanie premium, będą w stanie przystąpić do zabawy wcześniej - podobnie, jak to miało miejsce w przypadku Forza Horizon 5.

Więcej informacji będziemy mieć dla Was niebawem, a póki co pamiętajcie, że Redfall powstaje z myślą o konsolach Xbox Series X|S oraz komputerach osobistych.


Sprawdź także:
Redfall

Redfall

Premiera: 02 maja 2023
PC, XBOX X/S

Redfall to nowa marka od francuskiego Arkane Studios. Za projekt odpowiada oddział w Austin, w Stanach Zjednoczonych. Produkcja reprezentuje gatunek kooperacyjnych pierws...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?