Assassin's Creed Jade - gameplay z gry na Androida i iOS

Mobilne Assassin's Creed wygląda zaskakująco dobrze.

@ 20.12.2022, 10:22
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
mob

Assassin's Creed Jade - gameplay z gry na Androida i iOS

W sieci pojawiły się nagrania z Assassin's Creed Jade, czyli kolejnej odsłony popularnego cyklu, tym razem zmierzającej jedynie na urządzenia mobilne. Nagrania pochodzą najpewniej z wersji alpha.

Assassin's Creed Jade to mobilne wydanie popularnej marki. Obecnie najprawdopodobniej trwają rozmaite testy gry, bowiem w internecie pojawiają się kolejne udostępnione przez testerów nagrania.

Na poniższym materiale możemy zobaczyć jak gra wygląda w akcji - widzimy m.in. proces tworzenia postaci czy samą rozgrywkę. Jak na projekt przeznaczony na urządzenia pracujące pod kontrolą systemów Android czy iOS, tytuł wygląda naprawdę nieźle. W pewnym momencie nagrania możemy nawet dostrzec walkę z kilkunastoma przeciwnikami jednocześnie. Ciekawe na ile tego typu starcia będą intuicyjne i grywalne przy dotykowym sterowaniu.

Akcja Assassin's Creed Jade ma miejsce w starożytnych Chinach, choć twórcy nie precyzują dokładnie w jakim okresie. Gra w chwili obecnej nie posiada wyznaczonej daty premiery.Sprawdź także:
Assassin's Creed: Jade

Assassin's Creed: Jade

Premiera: 2024
MOB

Assassin's Creed: Jade to spin-off popularnej serii przygodowych gra akcji. Tym razem dzieło francuskiego Ubisoftu stworzono z myślą o urządzeniach mobilnych.Fabuła Assas...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?