Next-genowa aktualizacja Wiedźmin 3: Dziki Gon już dostępna

CD Projekt RED informuje, że w sieci dostępna jest już aktualizacja Wiedźmin 3: Dziki Gon, dzięki której gra natywnie wspiera konsole obecnej generacji. Wiąże się to oczywiście z poprawkami w oprawie wizualnej.

@ 14.12.2022, 13:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Next-genowa aktualizacja Wiedźmin 3: Dziki Gon już dostępna

Wielu graczy z niecierpliwością czekało na next-genową aktualizację Wiedźmin 3: Dziki Gon. CD Projekt RED informuje, że update jest już dostępny w sieci i pobrać można go na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Konieczne jest oczywiście posiadanie wersji przeznaczonej dla PS4 lub Xboksa One.

Patch 4.0 to sporo zmian i nowości. Twórcy zastosowali tu m.in. globalną illuminację zrealizowaną za sprawą ray-tracingu, podnieśli rozdzielczość do 4K, a płynność do 60 klatek na sekundę. Jest też wsparcie dla FSR 2.1, tryb fotograficzny oraz wiele mniejszych i większych zmian, wpływających na rozgrywkę.

Co ważne, zmiany opracowane na potrzeby konsol obecnej generacji, zaaplikowano też do najnowszej łatki dla PC. Także posiadacze tej wersji gry będą się cieszyć lepszą oprawą wizualną, a przy okazji dostrzegą rozmaite zmiany i poprawki błędów, z którymi twórcy nie mogli się uporać od premiery. Warto też zwrócić uwagę, że do Wiedźmin 3: Dziki Gon dodano pancerz oparty na tym z serialu Netflix.

Więcej informacji na poniższym materiale filmowym. Pamiętajcie, że Wiedźmin 3: Dziki Gon jest już dostępny na wszystkich istotnych platformach, więc jeśli planowaliście zakup, lepszej okazji nie było.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?