TGA '22: Znamy datę premiery Diablo IV

Activision Blizzard ujawniło wreszcie datę premiery Diablo IV. Ruszyły też zamówienia przedpremierowe.

@ 09.12.2022, 11:57
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

TGA '22: Znamy datę premiery Diablo IV

W ostatnim czasie sporo pisaliśmy na temat plotek dotyczących Diablo IV. Jedna z nich związana była z datą premiery przedsięwzięcia. Miło nam przekazać, że termin okazał się prawdziwy i faktycznie zagramy od 6 czerwca 2023 roku, a zrobimy to na PC, Xboksach oraz PlayStation. Ruszyły też zamówienia przedpremierowe, które dadzą nam dostęp do beta testów. Na razie nie wiemy, kiedy takowe się odbędą, ale na pewno będą miały miejsce.

Data premiery DIablo IV została nam zaprezentowana za sprawą widocznego poniżej zwiastuna. Jako że to film prerenderowany, nie ma na nim fragmentów z rozgrywki, ale mimo to zdecydowanie warto rzucić okiem. Jak każdy kinowy zwiastun Diablo, prezentuje się on bardzo efektownie. Widzimy na nim Tyraela wkraczającego do Piekła, a następnie walczącego z Lilith - główną antagonistką.

Kończąc nadmienię, że niedługo przed zapowiedzią daty premiery pojawiły się doniesienia na temat tego, że czerwcowa premiera DIablo IV będzie wymagała od deweloperów mocnego crunchu (zostawania po godzinach). Część z twórców nie wierzy, że termin jest realny, więc ostrzegamy: nie bądźcie zaskoczeni, jeśli dojdzie do kilkumiesięcznej obsuwy. Póki co data premiery to 6 czerwca - zanotujcie w kalendarzu.


Sprawdź także:
Diablo IV

Diablo IV

Premiera: 06 czerwca 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Diablo IV to kolejna odsłona popularnej serii gier utrzymanych w konwencji dark fantasy, a gatunku hack & slash, od studia Blizzard Entertainment.Akcja gry ma miejsce wie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:14, 09.12.2022
Szkoda, że przy premierze czwórki nie można liczyć na wydanie fizyczne jak przy trójce. Do dziś pamiętam jaki był hype w noc premierową, to było niesamowite Uśmiech
0 kudosBarbarella.   @   15:52, 09.12.2022
Mic , Diabły też idą z duchem czasu. Zadziorny