Czy właśnie poznaliśmy datę premiery Street Fighter 6?

Czyżby właśnie ujawniono na serwerach PlayStation datę premiery Street Fighter 6?

@ 08.12.2022, 11:40
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Czy właśnie poznaliśmy datę premiery Street Fighter 6?

W Sieci pojawiły się informacje odnoszące się do premiery bijatyki Street Fighter 6, którą Capcom przygotowuje już od wielu lat.

Pracownik sklepu PlayStation Store odpowiedzialny za aktualizację oferty najprawdopodobniej opublikował materiały o 24 godziny za szybko, ponieważ w nocy mogliśmy natrafić na wiele konkretów na temat premiery bijatyki Capcomu. Szósta odsłona serii Street Fighter miałaby zadebiutować 6 czerwca 2023 roku.

Na łamach sklepu pojawiła się plansza, na której mogliśmy zobaczyć trzy wersje gry Street Fighter 6 - Standard, Deluxe, jak również Ultimate. Temu ogłoszeniu towarzyszy data premiery, która również została przypadkowo ujawniona.

Prosta wpadka, pytanie tylko czy kontrolowana? Nie wydaje mi się, aczkolwiek jeżeli to się potwierdzi, to w czerwcu przyszłego roku będziemy mieli gorący okres premierowy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?