Datę premiery Diablo IV zaplanowano na czerwiec 2023 roku?

Activision Blizzard wciąż milczy, jeśli chodzi o datę premiery Diablo IV. W sieci w związku z tym pojawia się wiele plotek w temacie.

@ 07.12.2022, 15:28
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Datę premiery Diablo IV zaplanowano na czerwiec 2023 roku?

Wiele wskazuje na to, że przyszły rok wypełniony będzie wysokobudżetowymi hitami, a jednym z nich będzie prawdopodobnie Diablo IV. Mimo że do tej pory nie ujawniono daty premiery kolejnej odsłony popularnego cyklu od firmy Blizzard, pojawiły się nowe plotki w temacie.

Za doniesienia odpowiada profil ALumia_Italia na Twitterze, który regularnie kontroluje to, co dzieje się w sklepie Microsoftu, a dokładnie systemów działających w tle. To właśnie tam pojawiła się data premiery Diablo IV. Jeśli wierzyć przeciekowi, będzie ona miała miejsce 5 czerwca 2023 roku.

Z innych informacji zawartych we wpisie okazuje się, że pobranie i zainstalowanie Diablo IV na Xboksie będzie wymagało aż 80 GB wolnej przestrzeni. Dostępne będą natomiast trzy wersje: standardowa, cyfrowa Deluxe oraz Ultimate. Pierwsza nie wymaga dodatkowych wyjaśnień, a w dwóch kolejnych - najpewniej droższych - dostaniemy jakieś dodatki.

Więcej informacji będziemy mieć dla Was, jak tylko się pojawią.


Sprawdź także:
Diablo IV

Diablo IV

Premiera: 06 czerwca 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Diablo IV to kolejna odsłona popularnej serii gier utrzymanych w konwencji dark fantasy, a gatunku hack & slash, od studia Blizzard Entertainment.Akcja gry ma miejsce wie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   15:33, 07.12.2022
Byle Sony i Brytyjski Królewski Urząd Ochrony Sony nie zgłaszali protestów . Zadziorny