Elden Ring - darmowy dodatek Colosseum dostępny

Darmowe DLC dla gry Elden Ring o nazwie Colosseum jest już dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

@ 07.12.2022, 13:38
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Elden Ring - darmowy dodatek Colosseum dostępny

Bandai Namco ogłosiło, że bezpłatna aktualizacja Colosseum pojawi się we wszystkich wersjach Elden Ring od dzisiaj. Gracze będą mogli zmierzyć się ze sobą na specjalnie do tego przygotowanych arenach.

Z pewnością będziecie w stanie rozpoznać miejscówki, w których przyjdzie Wam walczyć. Były wcześniej w grze, ale jak dotąd nie było sposobu na to, by do nich wejść. Na początku tego roku znany modder i haker od Soulsów, Lance McDonald, był w stanie eksplorować areny bitewne za pomocą dodatkowej kamery, ale poza tym, że można było je zobaczyć, nie wiadomo było, do czego mają służyć.

Dziś już to wiemy, że do walki pomiędzy graczami. Tryb PvP to dla niektórych śmiałków wartościowa i wciągająca część dzieła From Software, ale w przypadku poprzednich tytułów najpopularniejsze lokacje bitew były określane przez społeczność, a same aktualizacje wnosiły również dodatkowe usprawnienia. Dzisiejsza bezpłatna aktualizacja to pierwszy raz, kiedy deweloper wydał aktualizację skoncentrowaną tylko na PvP.

Update pojawia się również na chwilę przed galą The Game Awards, podczas której Elden Ring jest nominowany do siedmiu nagród, w tym, jak można się było spodziewać, za grę roku. Czy myślicie, że tytuł japońskiego dewelopera ma szansę zostać grą roku?


Sprawdź także:
Elden Ring

Elden Ring

Premiera: 25 lutego 2022
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Elden Ring to gra RPG z elementami akcji utrzymana w klimacie soulslike oraz dark fantasy. Autorami uniwersum są Hidetaka Miyazaki ze studia From Software, autor światów ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?