Czekacie jeszcze na Dead Island 2? Opublikowano nowy gameplay!

Twórcy Dead Island 2 opublikowali w sieci nowy gameplay ze swojego dzieła.

@ 07.12.2022, 13:13
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Czekacie jeszcze na Dead Island 2? Opublikowano nowy gameplay!

W sieci pojawił się najnowszy filmik przedstawiający rozgrywkę z Dead Island 2, pokazujący mnóstwo akcji, broni i walki.

Wideo przedstawia najnowszą wersję gry. Możemy dzięki niemu ujrzeć tytuł w akcji oraz dowiedzieć się, że będzie  on obsługiwać Alex Game Control. Ta funkcja zostanie uruchomiona na PC i Xboksie w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Wielkiej Brytanii.

Dodatkowo warto wspomnieć, iż wszyscy Ci, którzy zdecydują się zakupić grę w przedsprzedaży, otrzymają „Pakiet Wspomnień Banoi”. Zestaw dodatków zawiera Banoi War Club, Memories of Banoi Baseball Kij, perka Zrównoważona broń i kartę umiejętności „Przestrzeń osobista”.

Pokazano również wydanie HELL-A Edition, które zawiera steelbook z dyskiem z grą, przepustkę do rozszerzenia, mapę Venice Beach, sześć kart tarota, dwie odznaki, naszywkę DI2, pakiet złotej broni oraz dwa pakiety broni. Jest tego sporo, więc możecie ewentualnie rozważyć nieco wyższą inwestycję.


Sprawdź także:
Dead Island 2

Dead Island 2

Premiera: 28 kwietnia 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Dead Island 2 to kontynuacja polskiego hitu od wrocławskiego studia Techland. Tym razem jednak za produkcję odpowiada zespół Dumbaster Studios - wewnętrzny oddział wydawc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudospetrucci109   @   15:41, 07.12.2022
Nie czekamy na Dead Island 😂
1 kudosBarbarella.   @   15:43, 07.12.2022
Jakaś tam funkcja Alex Game Control tylko dla USA , Kanady i Brytoli ? Kontynuacja polskiej gry ?
Raaany . Nigdy nie sądziłam że będę damskim Loganem ale życzę im żeby to była kompletna klapa i żeby do końca życia spłacali kasę którą w to zainwestowali .
0 kudosMicMus123456789   @   20:22, 07.12.2022
Gameplay mi się podoba tylko mam wrażenie, że będzie w tej grze dużo humoru, a to mi już mniej pasuje, bo w jedynce i dodatku podobało mi się ten plastikowy dołujący klimat. Miło za to zobaczyć, że przygotowali ciekawe modele zombie. Chyba w żadnej grze o zombie jeszcze nie było tak "uszkodzonych" jak tutaj pokazali.