God of War: Ragnarok otrzymało tryb fotograficzny; zobaczcie jego możliwości

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, God of War: Ragnarok zostało uzupełnione o rozbudowany tryb fotograficzny.

@ 06.12.2022, 15:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

God of War: Ragnarok otrzymało tryb fotograficzny; zobaczcie jego możliwości

God of War: Ragnarok prawdopodobnie nie otrzyma żadnego fabularnego DLC. Twórcy przedstawili nam całą opowieść, jaką chcieli, a ewentualną kontynuację możemy zobaczyć jedynie w formie pełnoprawnego sequela. Nie oznacza to jednak, że Sony nie zamierza przedsięwzięcia aktualizować.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, do God of War: Ragnarok dodany został tryb fotograficzny. Narzędzie przypomina to, które wcześniej dostępne było w God of War z 2018 roku, więc jeśli ktoś z niego korzystał, na pewno błyskawicznie się odnajdzie.

W trybie fotograficznym God of War: Ragnarok kontrolować możemy położenie kamery, pole widzenia, skupienie, jasność i wiele innych aspektów screenu. Zdecydowanie najciekawsza zdaje się być jednak opcja modyfikowania wyrazu twarzy części postaci, między innymi Kratosa, Atreusa, Freyi, Broka, Sindriego, Angrbody oraz Thora. Do fotek dołożymy też krawędzie, loga i inne drobnostki.

Poniżej zobaczyć możecie kilka screenów z God of War: Ragnarok przygotowanych przez Sony Santa Monica. Pamiętajcie, że podobne jesteście w stanie zrobić samodzielnie. God of War: Ragnarok dostępne jest bowiem na PS4 oraz PS5. Niezdecydowanych co do zakupu odsyłamy do naszej recenzji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   12:10, 07.12.2022
To Kratosowi można na przykład logo Metalliki przymocować do czoła ?