Diablo IV na nowej zajawce

W sieci pojawił się najnowszy teaser nadchodzącego Diablo IV.

@ 06.12.2022, 13:45
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Diablo IV na nowej zajawce

W sieci opublikowano najnowszy teaser nadchodzącego Diablo IV, w którym twórcy przypominają nam o nadejściu Lilith, głównej przeciwniczki w czwartej odsłonie serii.

Zajawka niewiele pokazuje, ale z pewnością przypomina mi o tym, że na zbliżającej się imprezie The Game Awards firma Blizzard z pewnością zaprezentuje więcej z nadchodzącej produkcji.

Ponadto warto odnotować, że oficjalne zdjęcie profilowe na Twitterze zostało zmienione na to z teasera. Trochę się dzieje wokół gry, jest więc prawdopodobne, że na wspomnianym The Game Awards twórcy pokażą więcej i zapowiedzą datę premiery.

Impreza The Game Awards 2022 rozpocznie się 9 grudnia o godzinie 1:30 czasu polskiego. Będzie to noc z czwartku na piątek. Poniżej wspomniany teaser opublikowany na Twitterze.Sprawdź także:
Diablo IV

Diablo IV

Premiera: 06 czerwca 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Diablo IV to kolejna odsłona popularnej serii gier utrzymanych w konwencji dark fantasy, a gatunku hack & slash, od studia Blizzard Entertainment.Akcja gry ma miejsce wie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?