Steam Deck do wygrania co minutę podczas The Game Awards!

Valve rozda kilkaset egzemplarzy konsoli dla oglądających wydarzenie.

@ 01.12.2022, 17:17
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, sprzęt

Steam Deck do wygrania co minutę podczas The Game Awards!

Firma Valve szykuje nie lada konkurs dla osób oglądających tegoroczną imprezę The Game Awards. Podczas widowiska rozdanych zostanie kilkaset egzemplarzy konsolki Steam Deck w wersji 512GB - do wygrania będzie jedno urządzenie co minutę! 

Co zrobić żeby wziąć udział w losowaniu? Trzeba przede wszystkim zarejestrować się w tym miejscu.

Do tego należy spełnić określone warunki:

"Aby się zarejestrować, musisz przebywać w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii lub na terenie Unii Europejskiej. Warunkami są także zakup dokonany między 14 listopada 2021 a 14 listopada 2022 w celu zweryfikowania twojego kraju i posiadanie konta w dobrym stanie i bez żadnych ograniczeń. Dowiedz się więcej o ograniczonych kontach.

9 grudnia po rozpoczęciu transmisji The Game Awards będziemy co minutę wyłaniać losowo pseudonim osoby z puli zarejestrowanych uczestników oglądających pokaz na Steam.

Transmisja The Game Awards odbędzie się na stronie https://steam.tv. Zwycięzca będzie ogłaszany na czacie przy każdym losowaniu."

Transmisja z imprezy wystartuje w nocy 9 grudnia o godzinie 1.30 czasu polskiego. 


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?