PS Plus Essential na grudzień 2022 roku - mamy oficjalną rozpiskę

Poznaliśmy listę darmowych gier, jakie dostępne będą w PS Plus Essential w grudniu 2022 roku.

@ 01.12.2022, 13:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

PS Plus Essential na grudzień 2022 roku - mamy oficjalną rozpiskę

Firma Sony podała wreszcie oficjalną rozpiskę PS Plus Essential na grudzień bieżącego roku. Bez większego zaskoczenia, prawdą okazały się wcześniejsze doniesienia. Posiadacze konsol PlayStation otrzymają jedno z najlepszych RPG w historii.

Od 6 grudnia posiadacze PS Plus (niezależnie od wariantu) otrzymają darmowy dostęp do Mass Effect: Legendary Edition, Biomutant oraz Divine Knockout. Zestaw, jak widać, będzie bardzo solidny, a pobierzemy i zagramy w niego na PlayStation 4 oraz PlayStation 5 (za sprawą wstecznej kompatybilności).

Mass Effect: Legendary Edition to szczególnie interesująca pozycja, dla osób, które nie grały do tej pory w dzieło BioWare. Mamy tu do czynienia z zestawem, w skład którego wchodzi oryginalna trylogia serii. Zabawy tu na kilkadziesiąt, jeśli nie ponad sto godzin, więc zdecydowanie warto. Biomutant to ciekawe RPG akcji, a Divine Knockout jest platformówką z elementami bijatyki.

Pamiętajcie, że do 5 grudnia możecie zgarnąć listopadową ofertę PS Plus, a w niej wyśmienite Nioh 2.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?