Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion - zwiastun premierowy

W sieci pojawił się materiał filmowy, przygotowany z okazji premiery Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion.

@ 30.11.2022, 11:18
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion - zwiastun premierowy

Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion to zremasterowana w wysokiej rozdzielczości wersja przebojowego prequela Final Fantasy VII. Dzisiaj możemy zobaczyć jego najnowszy zwiastun, w oczekiwaniu na premierę

Oprócz zremasterowanej grafiki w jakości HD, twórcy przygotowali w pełni udźwiękowione dialogi i nowe aranżacje ścieżki dźwiękowej - wszystko to składa się na nową, dynamiczną opowieść sprzed lat.

Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion przedstawia historię Zacka Faira, młodego wojownika podziwianego przez chłopca, którego przeznaczeniem jest ocalenie świata. Ufają mu ludzie uznani za legendarnych bohaterów, a kocha dziewczyna, która ma w swoich rękach losy planety. Opowieść o marzeniach i honorze Zacka – dziedzictwie, które łączy go z Cloudem – zostaje w pełni ujawniona w tym tytule. Stanowi on więc dobre uzupełnienie remake'u siódemki.

Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion ukaże się na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC za pośrednictwem platformy Steam już 13 grudnia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?