Twórcy Call of Duty: Modern Warfare II przygotowują spin-off skupiający się na Duchu

Ghost to jedna z najbardziej znanych i lubianych postaci w serii Call of Duty. Ekipa odpowiedzialna za Call of Duty: Modern Warfare II przygotowuje więc wątek fabularny skupiający się tylko na niej.

@ 29.11.2022, 16:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare II przygotowują spin-off skupiający się na Duchu

Przyszły rok będzie nietypowy, jeśli chodzi o serię Call of Duty. Od lat każdego roku otrzymujemy kolejną jej odsłonę, ale tym razem prawdopodobnie nie dostaniemy pełnoprawnej kontynuacji cyklu. Zamiast tego deweloperzy przygotowują solidnych rozmiarów płatny dodatek.

Z rozmaitych przecieków wynika, że w 2023 roku dostaniemy jakieś płatne DLC dla Call of Duty: Modern Warfare II, a nie coś całkiem nowego. W ramach rozszerzenia twórcy przygotowują zarówno zawartość dla rozgrywek wieloosobowych, jak i coś dla fanów opowieści. Nowe detale docierają do nas z raportu opublikowanego na Whatifgaming, autorstwa znanego insidera, Ralpha Valve.

Valve twierdzi, że nowe DLC zaoferuje nam kampanię fabularną, której bohaterem będzie Simon “Ghost” Riley. Aktor wcielający się w jego postać, Samuel Roukin, został już podobno poproszony o współpracę, a rozmowy na ten temat aktualnie trwają. Szczegółów z oczywistych względów na razie jednak nie znamy.

W tym momencie nie sposób też powiedzieć, czy kampania Ghosta będzie częścią planowanego płatnego DLC, czy będzie czymś całkowicie odrębnym, a może po prostu chodzi o Call of Duty: Modern Warfare III. Tak czy inaczej, zapowiada się ciekawie, a my bacznie obserwować będziemy doniesienia.

Jeśli rozważacie zakup Call of Duty: Modern Warfare II, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję. Pamiętajcie też o sprawdzeniu wymagań sprzętowych.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?