Znamy rozmiar The Callisto Protocol na PlayStation 5

Już niebawem powinny wystartować pre-loady The Callisto Protocol, a to oznacza, że w dniu premiery wielu graczy będzie w stanie rozpocząć swoją przygodę.

@ 29.11.2022, 12:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Znamy rozmiar The Callisto Protocol na PlayStation 5

Premierę The Callisto Protocol zaplanowano na najbliższy piątek. Wtedy też w sieci powinny pojawić się pierwsze recenzje, jeśli na nie czekacie, by zdecydować o ewentualnym zakupie. My natomiast mamy garść szczegółów na temat tego, ile miejsca na dysku PlayStation 5 trzeba zarezerwować na grę.

Z ujawnionych przez PlayStation Game Size informacji wynika, że The Callisto Protocol na PS5 potrzebuje około 42,8 GB wolnej przestrzeni dyskowej. Co ciekawe, to sporo mniej niż w przypadku komputerów osobistych, na których trzeba zarezerwować blisko dwa razy tyle, bo około 75 GB.

Warto oczywiście pamiętać również o aktualizacji premierowej, wszak takowa się pojawi. Jak donosi ekipa PlayStation Game Size, pierwsza łatka wymagać będzie pobrania około 11,5 GB danych. Żeby było ciekawiej, paczka zawierająca podstawkę i patch zajmuje mniej niż "czysta" gra, bo 43 GB.

Jak wspomniałem, premierę The Callisto Protocol zaplanowano na najbliższy piątek, czyli 2 grudnia. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox i PlayStation. Więcej na temat gry znajdziecie w naszej encyklopedii.


Sprawdź także:
The Callisto Protocol

The Callisto Protocol

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS5, XBOX X/S, PS4, XBOX ONE

The Callisto Protocol to survival horror z elementami akcji osadzony w futurystycznej przyszłości. Za projekt odpowiada debiutanckie Striking Distance Studios, złożone cz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?