Wo Long: Fallen Dynasty zaoferuje system walki odmienny od NiOh

Twórcy chcą, aby pojedynki w Wo Long: Fallen Dynasty były płynniejsze i bardziej dynamiczne.

@ 28.11.2022, 12:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Wo Long: Fallen Dynasty zaoferuje system walki odmienny od NiOh

Wo Long: Fallen Dynasty to kolejna gra studia Team Ninja, które w ostatnich latach zajmowało się wyłącznie rozwijaniem marki NiOh. Także i tym razem mamy do czynienia z przedstawicielem gatunku soulslike, choć deweloperzy zapowiadają, że zmian w stosunku do ich poprzedniego dzieła zauważymy sporo.

Nowe przedsięwzięcie Team Ninja, Wo Long: Fallen Dynasty, będzie większe i bardziej rozbudowane od serii NiOh. Podczas zabawy będziemy w stanie eksplorować otoczenie, a z najnowszych wypowiedzi reżysera, Fumihiko Yasuda, oraz producenta, Masaaki Yamagiwa, wynika, że musimy się też nastawić na inny sposób walki.

W przypadku NiOh wcielaliśmy się w samuraja. W Wo Long: Fallen Dynasty przenosimy się do Chin, gdzie walczono inaczej. Twórcy postanowili się skupić na sztukach walki, co sprawiło, że pojedynki są dynamiczniejsze i znacznie szybsze. Mamy też możliwość skakania w dowolnym momencie i nie musimy się obawiać o współczynnik wytrzymałości. Dowolnie będziemy się też przełączać pomiędzy różnymi stylami walki i zrobimy to w czasie rzeczywistym.

"Chińskie sztuki walki są bardziej płynne i eleganckie, co tworzy odmienny ton w przypadku pojedynków", powiedział Yasuda.

Premierę Wo Long: Fallen Dynasty zaplanowano na 3 marca 2023 roku, a grać będziemy wówczas na PC, PlayStation oraz Xboksach.


Sprawdź także:
Wo Long: Fallen Dynasty

Wo Long: Fallen Dynasty

Premiera: 03 marca 2023
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Wo Long: Fallen Dynasty to RPG akcji utrzymane w formacie zbliżonym do gatunku soulslike, którego autorami są projektanci ze studia Team Ninja - autorzy m.in. serii NiOh,...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   10:39, 29.11.2022
Nioh mi się mega podobał, mam nawet platyne wbitą w obu częściach Szczęśliwy.