Koncert z muzyką A Plague Tale: Requiem pokazuje wyjątkową ścieżkę dźwiękową gry

Orkiestra symfoniczna postanowiła odtworzyć muzykę z A Plague Tale: Requiem, pokazując jak niesamowitą ścieżkę przygotowało studio Asobo.

@ 28.11.2022, 12:12
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Koncert z muzyką A Plague Tale: Requiem pokazuje wyjątkową ścieżkę dźwiękową gry

A Plague Tale: Requiem to jedna z najciekawszych i najlepszych gier bieżącego roku. Niezależnie od tego, czy zdołaliście ją już przejść czy nie, koniecznie rzućcie okiem na widoczny poniżej odtwarzacz. Usłyszycie dzięki temu wyśmienity koncert orkiestry symfonicznej, zawierający muzykę z gry.

Udźwiękowienie A Plague Tale: Requiem przygotowane zostało przez kompozytora Oliviera Derivière. On sam przygotował wspomniany, a widoczny poniżej koncert, aby uświetnić premierę gry oraz to, jakim zainteresowaniem się cieszy. Kompozytor do współpracy zaprosił wielu znanych muzyków, w tym Erica-Marię Couturier oraz chór Estonian Philharmonic Chamber Choir.

A Plague Tale: Requiem dostępne jest obecnie na PC, Xboksach Series X|S oraz PlayStation 5. Jeśli rozważacie jego zakup, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję. Podczas zabawy pamiętajcie też o poradniku, który dla Was przygotowaliśmy. Pomoże Wam on wybrnąć z każdej opresji.


Sprawdź także:
A Plague Tale: Requiem

A Plague Tale: Requiem

Premiera: 18 października 2022
PC, PS5, XBOX X/S, SWITCH

A Plague Tale: Requiem to kontynuacja przygodowej gry akcji stworzonej przez Asobo Studio w 2019 roku. Produkcja kontynuuje historię rodzeństwa Amicii i Huga, którzy po w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?