Skullcandy SLYR, SLYR Pro i PLYR - nowe zestawy słuchawkowe dla graczy

Firma Skullcandy zaprezentowała nowe zestawy słuchawkowe dla graczy. Jeśli jesteście na kupnie, koniecznie zerknijcie.

@ 25.11.2022, 13:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Skullcandy SLYR, SLYR Pro i PLYR - nowe zestawy słuchawkowe dla graczy

Firma Skullcandy znana jest z szerokiego portfolio produktów audio. Zaprezentowała ona właśnie nowe zestawy gamingowych słuchawek: SLYR, SLYR Pro i PLYR, przeznaczonych dla najbardziej wymagających graczy. Konstrukcje kompatybilne są z wieloma urządzeniami, w tym z komputerami, konsolami oraz urządzeniami mobilnymi.

Każda z trzech nowości charakteryzuje się czymś innym. Skullcandy SLYR to autorska technologia dostrajania dźwięku, Skullcandy Supreme Sound, mająca pozwolić użytkownikom zmaksymalizować głębię oraz szczegółowość każdego dźwięku. Słuchawki wyposażono w dwukierunkowy mikrofon, a elementy sterujące pozwalają szybko i sprawnie ogarnąć ustawienia.

Idąc dalej, mamy Skullcandy SLYR Pro, czyli słuchawki przeznaczone dla najbardziej wymagających graczy. Posiadają one niemal wszystkie cechy modelu SLYR, a ponadto wyposażono je w technologię Personal Sound znaną z modelu Crusher Evo, zwaną tu Enhanced Sound Perception. Dzięki niej dźwięk można dopasować do indywidualnych potrzeb, a służy do tego prosty test. SLYR Pro to także Clear Voice Smart Mic, które usuwa niechciane szumy z mikrofonu. Bateria w SLYR Pro wystarczyć ma na aż 24 godziny pracy.

Ostatnia nowa propozycja to Skullcandy PLYR. Flagowy zestaw słuchawkowy firmy wyposażono w najważniejsze funkcje z modeli SLYR oraz SLYR Pro. Dodatkowo mamy obsługę standardu Bluetooth 5.2, która pozwala na lepsze zarządzanie energią i łączność z dwoma urządzeniami jednocześnie. PLYR posiada też wygodny regulowany pałąk, zmniejszający nacisk na czubek głowy.

Słuchawki Skullcandy SLYR kosztują 349 zł i dostępne są w wersjach kolorystycznych Black DigiHype i Green DigiHype. Model SLYR Pro został wyceniony na 499 zł i występuje w wariantach Black DigiHype, Green DigiHype i Blue DigiHype. Topowy zestaw PLYR jest dostępny w barwach Black DigiHype i limitowanej edycji Street Fighter II, których cena sugerowana wynosi odpowiednio 699 zł i 799 zł.
 
Nowe zestawy słuchawkowe Skullcandy są już dostępne w sklepie producenta. Modele SLYR, SLYR Pro i PLYR można nabyć teraz z -10% zniżką. Promocja trwa do końca Cyber Monday.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?