Wiemy prawdopodobnie kto przygotowuje nowy survival horror w świecie obcego

Pojawiły się nowe informacje na temat nadchodzącej gry w uniwersum Obcego. Pamiętajcie jednak, że wciąż jesteśmy w sferze domysłów.

@ 24.11.2022, 15:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Wiemy prawdopodobnie kto przygotowuje nowy survival horror w świecie obcego

Pisaliśmy wczoraj o tym, że prawdopodobnie powstaje nowy survival horror, którego akcja toczy się w uniwersum Obcego. Dziś mamy nowe doniesienia w temacie, nadal oczywiście niepotwierdzone, więc podchodźcie do nich na spokojnie i bez emocji.

Za pierwsze informacje odpowiadał Tom Henderson. Opublikował on raport, w którym pisał o nadchodzącym survival horrorze w świecie obcego. Raport został przez niego właśnie zaktualizowany o informację dotyczącą dewelopera. Okazuje się, że za nowy projekt odpowiada Grasshopper Manufacture, czyli ekipa, która wcześniej przygotowała markę No More Heroes.

Grasshopper Manufacture mniej więcej rok temu przejęte zostało przez chińskiego giganta technologicznego, NetEase. Miało to miejsce w październiku 2021 roku. Z początkiem roku bieżącego ujawniono natomiast, że Grasshopper Manufacture przygotowuje kilka projektów, a trzy z nich będą całkiem nowymi markami, mającymi zadebiutować w ciągu najbliższych 10 lat.

Czekamy oczywiście na więcej konkretów.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosroxa175   @   18:23, 24.11.2022
Ja wszystkie survival horrory witam z otwartymi ramiona, a takie w uniwersum Obcego z pewnością przypadną mi do gustu. Dumny