Twórcy The Callisto Protocol nie wstrzymują żadnej zawartości dla przepustki sezonowej

Po tym, jak deweloperzy The Callisto Protocol ujawnili planowane dodatki, w sieci pojawiło się sporo kontrowersji i niedomówień na ich temat.

@ 24.11.2022, 14:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Twórcy The Callisto Protocol nie wstrzymują żadnej zawartości dla przepustki sezonowej

The Callisto Protocol to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier, mających zadebiutować pod koniec bieżącego roku. Po tym, jak deweloperzy ujawnili przepustkę sezonową, pojawiły się na jej temat niedomówienia. Niektórzy gracze zaczęli się obawiać, że Striking Distance specjalnie część zawartości wstrzymało, by następnie udostępnić ją w formie DLC. Szef studia, Glen A. Schofield, rozwiewa wszelkie wątpliwości na Twitterze.

"Nie zaczęliśmy nawet pracować jeszcze nad tą zawartością. To całkiem nowe rzeczy, przy których będziemy pracować w przyszłym roku. Fani prosili o więcej śmierci, więc to nasz priorytet w przyszłym roku". Na razie nie wiadomo czy nowe animacje zostaną udostępnione całkowicie za darmo, czy będziemy musieli za nie płacić. Pozostaje się po prostu uzbroić w cierpliwość i czekać.

Wracając do przepustki sezonowej, jest ona dostępna wyłącznie w wersji Digital Deluxe Edition, kosztującej równowartość 80 euro na konsolach poprzedniej generacji i PC, a także równowartość 90 euro na XSX oraz PS5. Przepustka sezonowa to nowe skórki, nowe animacje, nowe poziom trudności, a także permadeath. Twórcy pracują też nad DLC fabularnym, ale szczegóły na jego temat poznamy wkrótce.

Premierę The Callisto Protocol zaplanowano na 2 grudnia. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox i PlayStation.


Sprawdź także:
The Callisto Protocol

The Callisto Protocol

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS5, XBOX X/S, PS4, XBOX ONE

The Callisto Protocol to survival horror z elementami akcji osadzony w futurystycznej przyszłości. Za projekt odpowiada debiutanckie Striking Distance Studios, złożone cz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   17:56, 24.11.2022
Przepustka sezonowa ? Gońcie się. Nie będę kupować przepustek żeby na jakieś maszkary patrzeć.
0 kudosMicMus123456789   @   18:18, 24.11.2022
Ta przepustka póki co nie zawiera nic szczególnego więc nie wiem o co ten szum. Bez nowych skórek czy animacji można przeżyć.