Rekordowa premiera God of War: Ragnarok

Sony Santa Monica przygotowało jedną z najlepiej sprzedających się gier w historii PlayStation.

@ 23.11.2022, 17:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Rekordowa premiera God of War: Ragnarok

God of War: Ragnarok dostępne jest od mniej więcej dwóch tygodni w sprzedaży. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Sony ma powody do radości, jeśli chodzi o zainteresowanie przedsięwzięciem. Nowe przygody Kratosa to największa premiera w historii PlayStation!

Sony ujawniło, że God of War: Ragnarok rozeszło się w tygodniu premierowym w nakładzie przekraczającym 5,1 mln egzemplarzy. W efekcie pokonało ono swojego poprzednika, czyli God of War z 2018 roku, który sprzedał się w liczbie 3,1 mln egzemplarzy. Ponadto nowe przygody Kratosa przebiły opowieść Ellie, czyli The Last of Us Part II, po które w tygodniu premierowym sięgnęło 4 mln graczy.

Efekt jest taki, że God of War: Ragnarok jest w tym momencie najlepiej sprzedającą się grą w historii PlayStation, przynajmniej jeśli mówimy o markach opracowanych przez studia należące do Japończyków. Projekt dostępny jest na PlayStation 4 oraz PlayStation 5, a jeśli rozważacie jego zakup, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję.


Sprawdź także:
God of War: Ragnarok

God of War: Ragnarok

Premiera: 09 listopada 2022
PS4, PS5

God of War: Ragnarok to kolejna część uznanej serii gier akcji ukazujących się wyłącznie na konsolach PlayStation. Ragnarok podąża ścieżką wyznaczoną przez swoisty reboot...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   20:49, 23.11.2022
Eee tam . Armia anorektycznych nerdów pragnęła być takim mięśniakiem.