Warhammer 40 000: Darktide - nowy zwiastun wyjaśnia wszystkie aspekty gry

Deweloperzy Warhammer 40 000: Darktide opublikowali w sieci kolejny zwiastun swojego przedsięwzięcia. Wyjaśnia on najważniejsze jego elementy.

@ 23.11.2022, 16:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Warhammer 40 000: Darktide - nowy zwiastun wyjaśnia wszystkie aspekty gry

Studio Fatshark opublikowało nowy zwiastun Warhammer 40 000: Darktide. Gra pojawi się w sklepach pod koniec bieżącego miesiąca, a deweloperzy chcą mieć pewność, że gracze wiedzą na jej temat jak najwięcej. Nowy materiał filmowy prezentuje wszystkie kluczowe elementy projektu.

Nowy zwiastun Warhammer 40 000: Darktide trwa mniej więcej 7 minut. Podczas seansu twórcy opowiadają o tle fabularnym, dostępnych klasach postaci, settingu oraz ogólnym klimacie zabawy. Film opisuje też założenia rozgrywki, a konkretnie pętlę progresji głównego bohatera. Nie brakuje oczywiście brutalnych scen, walki, strzelania i eksplozji.

Warhammer 40 000: Darktide zapowiada się naprawdę ciekawie, a jeśli dodatkowo dysponujemy grupą zgranych przyjaciół, do zabawy przystąpić możemy nawet we czwórkę, co na pewno istotnie na nią wpływa. Oczywiście nie oznacza to, że nie da się grać samodzielnie, bo da.

Premierę Warhammer 40 000: Darktide zaplanowano na 30 listopada. Grać będziemy wówczas wyłącznie na PC. Jeśli chodzi o wersję dla Xboksów Series X|S, trafi ona do sprzedaży nieco później. Na razie konkretnego terminu nie znamy.


Sprawdź także:
Warhammer 40 000: Darktide

Warhammer 40 000: Darktide

Premiera: 30 listopada 2022
PC, XBOX X/S

Warhammer 40 000: Darktide to kooperacyjna strzelanka pierwszoosobowa osadzona w mrocznym uniwersum fantasy autorstwa Games Workshop. Za projekt odpowiada studio Fatshark...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?