Overwatch 2: weekend z podwójnym doświadczeniem już wkrótce

Weekend z podwójnym doświadczeniem już w najbliższy weekend.

@ 23.11.2022, 16:50
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Overwatch 2: weekend z podwójnym doświadczeniem już wkrótce

Blizzard ogłosiło, że w ten weekend zorganizuje weekend podwójnych Punktów Doświadczenia dla swojej popularnej strzelanki Overwatch 2.

Firma potwierdziła, że weekend będzie ostatnim takim eventem, w którym gracze będą mogli zdobyć dodatkowe doświadczenie przed końcem Sezonu Pierwszego.

Oprócz podwójnych PD gracze będą mogli pozyskać także inne bonusy, w tym bezpłatne wprowadzenie do najważniejszych wydarzeń logując się do gry.

W tym czasie gracze będą zdobywać podwójne doświadczenie meczowe za wszystkie rozegrane spotkania. Będzie to szczególnie przydatne dla tych, którzy chcą ukończyć przepustkę bojową Sezonu 1. i odblokować Kiriko na poziomie 55.

Tymczasem Sezon 2 w Overwatch 2 ma ukazać się 6 grudnia. Będzie zawierał nową mapę i nowego bohatera w postaci Ramattry.


Sprawdź także:
Overwatch 2

Overwatch 2

Premiera: 04 października 2022
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Overwatch 2 to kontynuacja świetnie przyjętej strzelanki sieciowej od Blizzarda. Twórcy ograniczyli zmiany do absolutnego minimum, skupiając się przede wszystkim na nowej...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   22:09, 23.11.2022
No to dajecie .Bonusy i podwójne doświadczenie czekają.