Marvel's Spider-Man: Miles Morales radzi sobie średnio na PC

Wygląda na to, że Marvel's Spider-Man: Miles Morales nie jest tak popularny, jak podstawowa wersja gry.

@ 22.11.2022, 12:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Marvel's Spider-Man: Miles Morales radzi sobie średnio na PC

Marvel's Spider-Man: Miles Morales dostępny jest już na PC. Jak się jednak dowiedzieliśmy, jego premiera na blaszakach nie jest szczególnie porywająca. Gra cieszy się blisko pięciokrotnie niższym zainteresowaniem, niż Marvel's Spider-Man, które zadebiutowało wcześniej.

Z informacji, jakie pojawiły się na SteamDB wynika, że Marvel's Spider-Man: Miles Morales w szczytowym momencie miało nieco ponad 13,5 tysiąca jednocześnie grających. Dla porównania Marvel's Spider-Man było w stanie przyciągnąć do siebie maksymalnie 66 tysięcy graczy, a więc różnica jest naprawdę znacząca.

Jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie gry Sony wydane na PC, Marvel's Spider-Man: Miles Morales plasuje się w tym momencie pod koniec stawki. Najniższym zainteresowaniem do tej pory cieszyło się Sackboy: Wielka przygoda, a zaraz za nim było Uncharted: Legacy of Thieves Collection. Zresztą zerknijcie na poniższą tabelkę, aby mieć pogląd na całą sytuację.

Gdybyście byli zainteresowani zakupem Marvel's Spider-Man: Miles Morales, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe gry.

TytułSzczytowa liczba graczy na Steam
God of War73 529
Marvel’s Spider-Man Remastered66 436
Horizon Zero Dawn56 557
Days Gone27 450
Marvel’s Spider-Man: Miles Morales13 539
Uncharted: Legacy of Thieves Collection10 851
Sackboy: A Big Adventure610


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?