Soundtrack z Need for Speed: Unbound już dostępny

Electronic Arts udostępniło ścieżkę dźwiękową swojej najnowszej ścigałki, czyli Need for Speed: Unbound.

@ 15.11.2022, 11:52
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Soundtrack z Need for Speed: Unbound już dostępny

Need for Speed Unbound będzie dwudziestą piątą częścią legendarnej serii gier wyścigowych Electronic Arts. Tytuły z serii NFS często posiadały genialne soundtracki, których słuchano na długo po jej premierze. Teraz, gdy data wydania gry jest bliżska, oficjalna ścieżka dźwiękowa została udostępniona publicznie, a lista utworów nie odbiega zbytnio od tego, co słyszeliśmy w poprzednich grach.

Lista utworów zawiera w sumie 68 kompozycji wielu różnych artystów, z których najbardziej znanym jest A$AP Rocky. Niektóre z godnych uwagi piosenek w repertuarze gry to cover Pixies „Where Is My Mind” Tkay Maidza i „Shabba” A$AP Ferga.

Listę możecie sobie sprawdzić na Apple Music, dokładnie pod tym adresem. Z pewnością wielu z Was znajdzie tam swoje nuty i piosenki, które wpadną w ucho i trochę wprowadzą w klimat nadchodzącej produkcji.

Need for Speed Unbound ukaże się 2 grudnia 2022 roku na platformach PlayStation, Xbox i PC.


Sprawdź także:
Need for Speed: Unbound

Need for Speed: Unbound

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS5, XBOX X/S

Need for Speed: Unbound to kolejna pełnoprawna odsłona kultowej serii gier zręcznościowo-wyścigowych od firmy Electronic Arts. Produkcja ukazała się na rynku po blisko tr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:06, 15.11.2022
A jest możliwość wrzucenia własnej muzy jak w GTA. bo tu jakiś badziew serwują.