Dying Light 2: Stay Human - Bloody Ties dostępne w sprzedaży

Pobrać możecie już pierwsze rozszerzenie przeznaczone dla Dying Light 2: Stay Human. Bloody Ties to sporo nowej zawartości.

@ 13.11.2022, 12:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dying Light 2: Stay Human - Bloody Ties dostępne w sprzedaży

Jeśli wciąż nie macie dość grania w Dying Light 2: Stay Human, to mamy dobre wieści. Techland przypomina, że w sprzedaży dostępne jest już pierwsze DLC przeznaczone dla tego projektu. Pobrać możecie je na PC, Xboksie oraz PlayStation.

Od premiery Dying Light 2: Stay Human minęło trochę czasu, a to oznacza, że większość graczy skończyło już przygodę i zajęło się czymś innym. Techland zachęca wszystkich do powrotu za sprawą rozszerzenia zatytułowanego Bloody Ties. Jest ono już dostępne i dodaje do gry sporo zawartości.

Bloody Ties to sześć godzin nowego wątku fabularnego. W trakcie tego czasu odwiedzamy nową lokację zwaną Carnage Hall. Niegdyś zwykły budynek opery, dziś arena, na której toczone są pojedynki przypominające te z czasów gladiatorów. W nowej miejscówce zrealizujemy garść niedostępnych wcześniej misji, zdobędziemy nowe wyposażenie i poznamy nowe postaci.

Dying Light 2: Stay Human - Bloody Ties pobierzecie na PC, Xboksach oraz PlayStation. Poniżej rzucić okiem możecie na jego zwiastun premierowy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosBarbarella.   @   15:12, 13.11.2022
Ja trochę żałuję że Techland wziął się za tę zombiacką tematykę. Ile fajnych gier by mogli stworzyć gdyby nie te łażące upierdliwe mięso.